Hakkımda

27 Şubat 1990 Antalya doğumlu öğretmen bir babanın iki çocuğundan biriyim. Aslen Ankara'lı olup Antalya'da yaşayan memur bir ailenin ferdiyim. Bu kimseyi ilgilendirmeyen ve ilgilendirmese de sürekli sohbet konusu olan memleket bilgimi verdikten sonra asıl önemli bilgi olan doğum günüm için büyük küçük hediyelerinizi bekliyorum. 

Antalya'da doğup büyüyen, eğitimini Antalya'da tamamlayan ve Antalya'da çalışıp para kazanan birisi olarak Antalyalıyım da diyebilirim. İlköğretim hayatımı tamamladıktan sonra lise hayatıma Antalya Atatürk Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümü ile devam ettim. Hazırlık ve artı dört yıl lise eğitimim beş yıllık bir zaman kaybı olmuş olabilir. Bu eğitimimden kazandığım tek şey sosyal hayata adapte olmamdı. Ayrıca biraz ingilizce öğrendim, bilgisayar söküp toplamayı, pascal ile hesap makinesi yazmayı, grafik programlarının isimlerini, web sitesi tasarımlarını tablolar oluşturarak yapmayı öğrenerek lise eğitimimi web programcılığı mezunu sertifikası ile tamamladım. Bu konuda son derece parlak bir öğrenci olduğumu söyleyebilirim. 

Liseden sonra Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümüne yerleştim. Hızlıca bir sene içerisinde bu bölüme olan katkımı tamamladıktan sonra kaydımı aldım. Lisede yaşadığım zaman kaybını burada yaşamadım. Bu süreç içerisinde kurumsal firmalarda çalışmaya başladım. Rüzgar nereye eserse ordaydım diyebilirim. Yine Akdeniz Üniversitesi Yapı Denetim Bölümü ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümlerini okuyarak diplomasız bir şekilde bu bölümlerden de hızlıca uzaklaştım. Eğitimin bizim jenerasyonumuzda üniversitelerde olmadığının, gerçek eğitimin aslında hayatın içerisinde olduğunu düşünmeye başladım. Üniversiteden aldığım eğitim sadece üniversiteli olmaktı. Hayata hazır olmak için hayatın başka bir bölümünü geçmem gerekiyordu. Para kazanmanın zor olduğu bu süreçte çalıştığım firmalardan yaptığım işlerden çok şey öğrendim. Dijital dünyaya girişim de tam bu zamanlar başladı. Sosyal Medya yöneticisi olarak başladığım bir firmada, E-SEO, Dijital Pazarlama alanında uzmanlaştım. Web programlama konusunda kendimi geliştirmeye başladım ve halen devam ediyorum. İnternetin gücü ile dışarıdan birçok firmaya destek verdim ve bu motivasyonla bu alanda daha fazla iş yapmaya başladım. Şu an Antalya'da Cantek Group bünyesinde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev yapıyorum.